неділя, 4 вересня 2016 р.

Благословіння учнів і студентів на новий навчальний рік
Перед початком нового навчального року в усіх храмах Баришівського благочиння були звершені молебні для учнів і студентів. З найменшими школярами в храм прийшли батьки, а когось привели  бабуся чи дідусь, також крім учнів і студентів на богослужінні були присутні і педагоги. Особливо людно було в церквах цього року, оскільки остання неділя серпня співпала зі святом Успення Пресвятої Богородиці. Багато маленьких парафіян сповідалися і причащалися святих Таїн в цей день. Після літургії священики звершили молебень "перед початком навчання", звернулись до присутніх з повчальним словом і в благословіння на науку вручили пам'ятні подарунки. 
Священики, крім того,що благословляли діток на навчання в храмі, ще й відвідали, на прохання вчителів, і шкільні урочистості з нагоди Дня знань - 1 вересня.


А ось 4 вересня у Свято-Троїцькому храмі с. Пасічна відбулось відкриття Недільної школи. 12 юних християн розпочали перші кроки до пізнання істин православної віри. На першому занятті вони дізналися про те, що Бог є любов. Також однією із актуальних тем для юних слухачів була тема послуху і непослуху до батьків та вихователів у школі. Вже традиційно заняття розпочалось і закінчилось молитвою "Отче Наш", яку всі пообіцяли вивчити, хто ще не знає, напам'ять.


Немає коментарів:

Дописати коментар