неділя, 10 січня 2016 р.

Святкування Різдва ХристовогоЄвангельська звістка, про те що «народився в місті Давидовім Спаситель, Який є Христос Господь» (Лк. 2, 11), незважаючи на хід століть, зберігає незмінною свою новизну і радість. Це звістка віри, що закликає нас до життя у Христі. Це звістка надії, бо той чоловік «блаженний ... у кого надія на Господа, Бога його» (Пс. 145, 5), тому що через Різдво Христове, «виправдавшись вірою, ми маємо мир з Богом» (Рим. 5, 1). Це звістка про силу Божественної любові, що йде назустріч, а люди так мало її беруть і так рідко її шукають.Із цією звісткою, що настало Різдво Спасителя, до Баришівської Свято-Успенської церкви після святкової літургії  завітали юні христослави, учні 6 –В класу Баришівської ЗОШ I-III ступенів ім. М. Зерова. Разом з традиційними колядками та віншуваннями, діти у віршованій формі розповіли історію про ангелів, які сповістили з неба людям про Божий мир. Дорослі та маленькі прихожани храму слухали оповідь христославів, чому люди так довго не хотіли впустити мир в своє серце. Таких, котрі по-справжньому полюблять Христа буде мало, як було мало пастухів, яким ангели співали  пісню про мир.  Проникливий ангельський розум уже передбачав зіткнення святості, яке принесло Боже Немовля, з гріхом багатоголовим, що грізно шипить, рикає та не бажає вмерти. Вони не помилилися - ці світлі служителі Різдва.


Наше життя не стало легким, проте у нього зявилася мета. Для того, щоб на землі запанував мир кожному належить впустити Христа у своє серце. Той, хто спробував цього досягти, знає наскільки тяжка ця праця.


Діти бажали настоятелю о. Любомиру та усім прихожанам, щоб вони викроювали час для духовного споглядання Віфлиємської печери, щоб її тихе світло освячувало їм життєвий шлях.        


Цю Різдвяну програму підготувала зі своїми учнями вчитель Баришівської ЗОШ 
ім. М.Зерова  - Шабат Лариса Володимирівна.
Традиційно не обійшлося і без солодких подарунків маленьким прихожанам  Свято-Успенського храму.
Біляк Марія

Немає коментарів:

Дописати коментар