субота, 10 січня 2015 р.

В день пам'яті святого першомученика архідиякона Стефана митрополит Антоній звершив Божественну літургію в чоловічому монастирі в с. Княжичі


9 січня, у день пам'яті святого апостола і первомученика архідиякона Стефана, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі в с. Княжичі, Броварського району Київської області. Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинні церковних округів та духовенство єпархії.

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній привітав віруючих зі святом Різдва Христового і, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив церковні нагороди священнослужителям єпархії з нагоди свята, а також у зв'язку з особистими ювілеями. Серед нагороджених священиків два панотця з Баришівського благочиння: архімандрит Варлаам (Сметанін) настоятель Воскресенської церкви с. Рудницьке та протоієрей Олександр Ярмольчик настоятель церкви Різдва Богородиці с. Перемога.

Інформація з офіційного сайту Бориспільської єпархії

Немає коментарів:

Дописати коментар