четвер, 25 грудня 2014 р.

Сповідь та річний звіт


25 грудня 2014 року виявився теплим, не по зимовому днем, стовпчики термометрів сягли позначки +7, час від часу сонце з-за хмар звеселяло понурий зимовий ланшафт провінціального містечка. Цього дня панотці Баришівського благочиння поспішали до Свято-Успенської церкви на Сповідь та річний звіт. Приблизно о 8-й ранку протоієрей Любомир Біляк - благочинний церков Баришівського церковного округу та настоятель Успенської церкви смт Баришівки розпочав заздравний молебень з акафістом свт Спиридону Тримифунтському. Отцю благочинному співслужили протоієрей Василій Степанчук та священик Димитрій Прокопенко. 


Крім священиків в храмі молились зо два десятки парафіян. На завершення молебну отець Димитрій прочитав молитву за нашу Богом бережену державу Україну.

Вже за традицією духівник Баришівського благочиння протоірей Михаїл Макеєв перед тим, як прийняти Сповідь  священиків, звернувся до них з настановами. Священики обговорили церковні новини та останні події в державі, звітувалися про проведену роботу на парафіях за 2014 рік. Отець благочинний загострив увагу панотців на необхідність відкриття недільних шкіл при храмах благочиння.


На завершення зібрання отець Любомир привітав усіх священиків з грядущими святами, побажавши їм Божих милостей і плідної праці на Ниві Христовій. Благочинний роздав настоятелям храмів Різдвяні послання наших ієрархів.

Немає коментарів:

Дописати коментар