вівторок, 8 липня 2014 р.

похорон священика Віктора Філоненка

6 липня 2014 р. відійшов до Господа ієрей Віктор Філоненко 1968 року народження, настоятель храму на честь св. великомученика і цілителя Пантелеймона смт. Баришівка Бориспільської єпархії. Причиною смерті стала тяжка хвороба, з якою батюшка терпеливо боровся.

   Народився Віктор Філоненко 9 серпня 1968 року в м. Київ. Після закінчення школи опанував професію лікаря-ветеринара. Пошуки сенсу земного життя привели його до храму. В досить зрілому віці, в 42 роки, Віктор вирішив стати священиком. На свій день народження 9 серпня 2010 року Віктор Філоненко був рукопладений у священика в м. Кіровоград, де й почав шлях свого пастирського служіння в одному з храмів Кіровоградської єпархії. У 2011 році перевівся в Київську єпархію, а згодом очолив новоутворену свято-Пантелеймонівську парафію в смт Баришівка. За тих кілька років свого перебування в Баришівці отець Віктор зумів згуртувати навколо себе парафіян, умів підбадьорити, втішити, вислухати. Оскільки парафія не мала приміщення, то богослужіння проходили в пасажирському залізничному вагоні, який облаштували під храм. 

   Помер отець Віктор 6 липня в неділю, після літургії, за кермом власного автомобіля від сердцевого нападу.

  Ховали ієрея Віктора у вівторок 8 липня. Попрощатися з покійним і помолится за упокій його душі зібралися парафіяни, священики, рідні, друзі, знайомі. До приготувань похорону долучилися міський голова Володимир Вікторович Коцюрбій, парафіяни храму, благочинний церков Баришівського благочиння протоієрей Любомир Біляк та інші священики. Поховали отця Віктора на міському кладовищі поблизу с. Селичівка.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар