неділя, 16 лютого 2014 р.

В Баришівці вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів
Гірка пам'ять війни, вона ніколи не згасне, спомин про неї ятрить мозок, бентежить душу вже на протязі чверті століття.

В цьому році випала 25-та річниця з дня виведення радянських військ з Афганістану. З нагоди цієї дати в селах Баришівського району були проведені круглі столи за участю ветеранів – «афганців», педагогів, учнів та священиків. В Баришівському районі діє «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)», яку очолює полковник запасу С.М. Рощин. Ця організація об’єднує понад 70 колишніх солдатів, які служили в гарячих точках планети. Стараннями керівника спілки  в центрі Баришівки біля меморіалу 14 лютого 2014 року відбувся поминальний захід. Пом'янути полеглих земляків прийшли ветерани воїни-інтернаціоналісти, представники влади, громадські діячі, вчителі, учні, журналісти та священики.

Заупокійну літію очолив благочинний церков Баришівського округу протоієрей Любомир Біляк. Після чого присутні поклали квіти і встановили запалені свічки біля пам’ятної стели.

«Посивіли завчасно хлопці-афганці ще й до нині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль один одного. Їм досі важко повертатися до цих чорних сторінок свого життя, та ще важче вирвати їх, знищити і забути» - такими словами звернувся до присутніх отець Любомир.

Немає коментарів:

Дописати коментар