понеділок, 3 червня 2013 р.

Ювілеї в с. Селище    Ювілей – важлива віха в житті людини, прекрасна нагода озирнутися на пройдений шлях і зроблені справи.  2 червня 2013 року в с. Селище Баришівського району, що на Київщині відзначали аж 4 ювілеї.  В цьому році Свято-Георгіївському храму виповнилося 100 років, а його настоятелю митрофорному протоієрею Михаїлу Макеєву 80 років з дня народження, а також два ювілеї його пастирського служіння: 55 років перебування в священному сані і 50 років настоятельства в с. Селище.
     З нагоди ювілеїв в Свято-Георгіївський храм прибув і тут звершив божественну літургію  архієпископ Яготинський Серафим. Владиці Серафиму  співслужили: ювіляр - о. Михаїл, а також благочинний церков Баришівського благочиння прот. Любомир Біляк та інші священики з сусідніх парафій. Владика Серафим привіз частиці св. мощей вел.муч. Пантелеймона, рівноап. Марії Магдалини і прп. Іова Почаївського, всі присутні в храмі мали змогу прикластися до святинь.
   Отця Михаїла відзначено патріаршою нагородою – правом носіння другого наперсного хреста. Також з рук владики Серафима отримали церковні ордени і відзнаки благодійники і парафіяни храму.  
   Розділити радість свята і помолитися в храмі   зійшлося кількасот вірян. Після завершення літургії владикою Серафимом був зачитаний вітальний адрес ювіляру, в якому підкреслювались  пастирські риси отця Михаїла. На завершення, ювіляр – прот. Михаїл Макеєв  подякував всім присутнім за вітання і спільну молитву.

фоторепортаж прот. Любомира Біляка

Немає коментарів:

Дописати коментар